Een beter milieu begint met staal

Een beter milieu begint met staal

Een beter milieu begint met staal

Een beter milieu begint met staal

Een beter milieu begint met staal

Duurzaam investeren ook in het nieuwe jaar fiscaal voordelig
Ondernemers die investeren in milieuvriendelijke bedrijfsmiddelen kunnen in 2025 weer in aanmerking komen voor (extra) belastingaftrek.
EMPHATICAL uit de startblokken
TNO het startsein gegeven aan EMPHATICAL, een veelomvattend onderzoeksproject voor het verduurzamen van de productie van staal en andere metalen.
Bouwemissietool gelanceerd
TNO introduceert de TNO Bouwemissietool, een zelf ontwikkelde rekentool voor snel inzicht in schadelijke emissies bij uitvoering bouwprojecten.

Video's

Klik op de afbeelding voor vertoning

In Gesprek Met Frank Maatje (Directeur Bouwen met Staal)

(Kloeckner Metals ODS, 24 februari 2020)

Nederland in de top op weg naar circulaire economie

(NOS Journaal, vrijdag 22 februari 2020)

Doorschuifbrug

Dinsdag 10 oktober 2017, tijdens de Nationale Staalbouwdag in Amsterdam, is de Doorschuifbrug gelanceerd: het gezamenlijk concept van adviesbureau Expericon, Iv-Consult, Hollandia Infra en Mammoet voor de systematische en milieuvriendelijke renovatie van stalen bruggen. De Doorschuifbrug dient als antwoord op de grootschalige opgave, nu en in de komende jaren, voor de renovatie van vele naoorlogse stalen verkeersbruggen in ons land.

Bouwen aan de Toekomst

Eind februari en begin maart 2017 heeft SBS 6 in het televisieprogramma Bouwen aan de Toekomst drie korte videoproducties uitgezonden over staal als duurzaam en milieusparend bouwmateriaal. De films, gemaakt in opdracht van Staalfederatie Nederland, presenteren de bewezen mogelijkheden van recycling en hergebruik van staal aan de hand van actuele bouwprojecten en interviews met de betrokken opdrachtgevers en ontwerpers.

U kunt de films bekijken op YouTube door het aanklikken van plaatje of titel.